HBO GO Logowanie

strona internetowa https://hbogo.pl/

Logując się na HBO GO uzyskasz dostęp do ponad 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej. Oglądaj online hity kinowe, kultowe seriale, bajki dla dzieci i oczywiście wszystkie sezony Gry o Tron. Po zarejestrowaniu się możesz logując się na konto przez miesiąc za darmo oglądać wszystkie filmy, sezony, odcinki. Zaloguj się i oglądaj na takich urządzeniach jak SMART TV, tablet, telefon, Apple TV, Chromecast, konsola lub komputer.

Rejestracja konta na HBO GO

Klikając przycisk Rejestracja pojawią się dwa sposoby rejestracji w serwisie. Pierwsza to bezpośrednia subskrypcja w serwisie (korzystanie bezpłatnie przez miesiąc z wykorzystaniem karty kredytowej lub debetowej), druga to rejestracja danymi od operatora gdzie zakupiony został dostęp do HBO GO. 

Wybierając bezpośrednią subskrypcję w pierwszym kroku zakładania konta podajesz imię, nazwisko, e-mail, potwierdzasz e-mail, hasło. Potwierdzasz, że akceptujesz regulamin serwisu, politykę prywatności i masz ukończone 18 lat. Możesz wyrazić zgodę na wysyłanie przez HBO wiadomości e-mail. Po wypełnieniu wszystkich pól klikasz Zarejestruj się.

W drugim kroku rejestracji konta określasz szczegóły płatności. Wybierasz płatność kartą płatniczą lub logując się przez PayPal. Dodatkowy bezpłatny dostęp do HBO GO może uzyskać poprzez Voucher, którego numer należy wpisać właśnie w tym kroku rejestracji. Wybierając kartę płatniczą podajesz numer karty, rodzaj karty (Visa lub MasterCard), datę ważności karty, kod CVV i imię i nazwisko posiadacza karty. Miesięczna subskrypcja HBO GO kosztuje 19,90 zł (październik 2019). Zatwierdzając proces rejestracji oświadczasz, że otrzymujesz za darmo miesiąc subskrypcji i możesz zacząć korzystać z zasobów HBO GO. Jeśli przed końcem miesiąca nie zrezygnujesz z subskrypcji po jego zakończeniu miesięczna opłata automatycznie będzie pobierana z karty płatniczej lub konta PayPal. 

Jak zalogować się na HBO GO?

Klikając przycisk Logowanie pojawi się ekran, gdzie możesz wybrać sposób zalogowania się. Zaloguj jako Subskrybent lub jako Abonent HBO GO u operatora. Subskrybenci logują się wpisując adres e-mail i hasło. Abonenci muszą najpierw wybrać odpowiedniego operatora, u którego wykupili usługę dostępu do HBO GO.

Operatorzy HBO GO. Gdzie kupić HBO GO?

Dostęp do HBO GO w Polsce oferują następujący operatorzy: Cyfrowy Polsat, Canał+ Platforma, Plus, UPC, Vectra, Play, Multimedia Polska, Netia, Orange, INEA, TOYA, JAMBOX, PROMAX, Asta-Net, TK Chopin, ELSAT, Eltronik, SatFilm, Master, STANSAT, Dialog, Internetia, Petrotel, Cinema City, Samsung, Player+, HBO GO Vip/Club Polska.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.